V průběhu výletů, různorodé činnosti našich klientů a obecně celoročních aktivit, vznikají nejen fotografie, ale i videozáznamy, z nichž jsou některé úsměvné, či zajímavé. A právě těm je vyhrazena tato sekce.

Videozáběry z výletu na raftech.

Dětský den byl plný žertovných úkolů, roztodivných kvízů a rozmanitých sportovních padisciplín. Tuť ukázky.

Někteří naší klienti si svým přístupem zasloužili odměnu - v létě se v rámci aktivit podívali k moři do Chorvatska. Krátká videoochutnávka.

Videozáběry ze slavnostního předávání výučních listů.

Jeden z našich klientů cvičí na trubku. Byl zachycen při rozehrávání, což je chvílemi trochu slyšet, ale jinak je z celého záznamu patrný talent, cit pro melodii, nadání. Budeme našeho klienta v jeho snaze o zlepšení podporovat a doufáme, že se zúčastní i nějaké hudební souteže.

Jedno spíše archivní video, z Dolní Olešnice, kde "naši" kluci sportovali a mimo jiné se snažili přeběhnout lávku. Ale ne tak obyčejnou...posuďte sami....

Krátký sestřih několika disciplín z XXXXII. ZOH.

Na sázavských letních aktivitách není o zážitky nouze. Z letošního roku (2014) vkládáme videozáznam, který dokazuje, že naši vychovatelé jsou velmi schopní a akční. Když jsme letos navštívili barokní zámeček v Kácově, tak jeden z vychovatelů nelenil, okamžitě se ujal průvodcovského slova a místní profesionální průvodci pouze mlčky přihlíželi, zavidíce novému kolegovi distingovaný zjev i kultivovaný projev.

Videa

Sázava

10.06.2014 11:46
Na Sázavě jsme s klienty byli o letních prázdninách roku 2013. Počasí nám přálo, byly to krásné chvíle v přírodě a zažili jsme mnoho hezkých věcí. Kluci se mohli svézt na raftu, někteří poprvé v životě. Při startu raftu vzniklo toto památné a úsměvné video, které dokazuje, že nic není na první pohled tak jednoduché, jak se zdá. V tomto případě třeba rovná jízda :-)